Joel Harkimolla muodonmuutos – tältä hän näyttää nykyään!

Joel Harkimon elämässä on tapahtunut suuria asioita. Niitä ovat ero ja kahden läheisen poismeno. Monesti elämän suuret muutokset aiheuttavat myös tarpeen muuntautua erilaiseen elämäntilanteeseen.

Joel on tehnyt ulkonäköönsä merkittävän muutoksen. Pitkä parta ei ole enää hallitsevana piirteenä hänen ulkonäössään, vaan nykyisin kasvoja komistaa viikset.

Komea nuorimies on siis paljastanut kasvonsa, ja varmasti uuden olemuksen myötä ”naismarkkinoilla” riittäisi kysyntää.

Harkimo erosi Janni Hussista taannoin ja sen jälkeen hänet on yhdistetty kauniiseen naiseen, joka on julkisuudesta tuttu.

Elämä ei siis suinkaan päättynyt eroon – ne kuuluvat myös Joel Harkimon elämänkokemuksiin, joille voi vuosia myöhemmin vaikka hymähtää – näinhän oli paljon parempi.

Nyt on rapujuhlien aika ja niin on myös Joel kattanut pöydän koriaksi.

Ja ehkäpä juhlissa laulettiin myös näin:

Helan går
Sjung hopp faderallan lallan lej
Helan går
Sjung hopp faderallan lej
Och den som inte helan tar* 
Han heller inte halvan får
Helan går…
Sjung hopp faderallan lej

Jos kuvat ei näy, katso tästä.

Teksti: jarikupiainen
Avainsanat: Joel Harkimo

Kommentit

Oma kommentti