Seksikkään Dolls-tanssiryhmän luotsaajat ja mallit Johanna ja Julia Tukiainen joutuivat pari viikkoa sitten pahoinpidellyiksi yksityisjuhlissa. Villingin saarella järjestetyissä venekauden päättäjäisissä hieman yli kolmekymppinen nainen ja hänen miehensä kävivät Johannan kertoman mukaan heihin käsiksi.
-Ensin nainen arvosteli tanssiryhmäämme ja pukeutumistamme. Yritimme olla aivan rauhallisia, mutta sitten meidät heitettiin väkivaltaisesti ulos mökistä, Johanna kuvaa järkyttyneenä.
Myös mallitoimisto eModelsin naispuolinen toimitusjohtaja joutui tulilinjalle.
-Onneksi paikalla oli Jaakko Rytsölä, joka järjesti meille veneen takaisin rantaan ja pääsimme viemään ystävämme sairaalaan. Meille ei käynyt niin pahasti kuin hänelle. Häneltä on kylkiluita poikki ja hän kärsi myös omaisuusvahinkoja.
Dolls-sisarukset ovat tehneet rikosilmoitusen pariskunnasta, joita he syyttävät pahoinpitelystä.
Julia Tukiainen on tullut tutuksi paitsi tanssiryhmästään, myös poseerauksestaan Playboyn sivulla. Myös Johanna on esiintynyt ulkomaisissa lehdissä.
-
Uutiset 02.04.2026
Rosa-Maria Ryyti pakarat paljaina bikineissä!
-
Uutiset 01.04.2022
Dannyn superyllätys: ”Minusta tulee isä!”
-
Uutiset 29.03.2026
Lidlin Laura poseeraa tiukoissa trikoissa – julkaisi kuvan ja sai faneilta ihastuneita kommentteja!
-
Uutiset 02.04.2026
Jyrki 69 levytti virsiä!
-
Uutiset 01.04.2026
Ensimmäiset tekoälyhammaslääkärit aloittivat tänään Helsingissä
-
Uutiset 26.03.2026
63-vuotias Anu Saagim esittelee itsensä alusasuissa!
-
Uutiset 29.03.2026
Lidlin Laura poseeraa tiukoissa trikoissa – julkaisi kuvan ja sai faneilta ihastuneita kommentteja!
-
Uutiset 02.04.2026
Rosa-Maria Ryyti pakarat paljaina bikineissä!
-
Uutiset 24.03.2026
Lordin ex-rumpali Sampsa Astala euroviisuvoitosta: ”Poltin itseni lähes loppuun”
-
Uutiset 01.04.2022
Dannyn superyllätys: ”Minusta tulee isä!”
Kommentit
Oma kommentti