Lidlin Laura suorastaan loistaa mallikuvissa!

Lidl.

Lidlin Laura on upea myös ammattimaisissa mallikuvissa.

Hän on saanut julkisuutta, kun media nimesi hänet ”maailman suloisimmaksi kassaneidiksi” parisen vuotta sitten. Sen jälkeen vientiä on riittänyt ja sosiaalisessa mediassa hänen julkaisujaan on katseltu miljoonia kertoja.

Uusissa kuvissa hän poseeraa talvisissa maisemissa. Lauralla on yllään turkki, joka mahdollisesti on tekoturkista. Kaunis vaalea asu varmasti lämmittää jäisissä maisemissa, joissa Laura poseeraa. Hän istuu ensin autossa ja seuraavassa kuvassa hän on jo järven jäällä. Takana siintää jylhä lumen peittämä ylänkö.

Yhdessä kuvassa hänellä on yllään kylpytakki ja kädessään lasillinen punaviiniä. Taustalla jälleen talviset maisemat ja vuoristoa.

Laura on toiminut Lidlin mainosmallina mahdollisesti sattuman kautta. Hän työskenteli aiemmin kassana ja saamansa julkisuuden kautta on hän esitellyt kauppaketjun tuotteistoa muiden muassa TitTok-videoillaan.

Teksti: jarikupiainen
Avainsanat: Laura, Lidl

Kommentit

Oma kommentti