Hymyn bloggaajanakin tunnetun Tia Kiurun visiitti BB-talossa jäi lyhyeksi. Big Brotherin nettisivujen mukaan Tia karkasi talosta. Hän kertoi jo aamulla haluavansa pois talosta.
-
Uutiset 12.07.2026
Huippu-urheilija Olavi Alakulpin upea sotilasura – Mannerheim-ristin ritari ja asekätkijä!
-
Uutiset 11.07.2026
Meiju Suvas rentoutuu mökillään – ”Tämä on voimamaisemani”
-
Uutiset 12.07.2026
Sauli Niinistö nauttii eläkeläisen arjesta – ”Liikuntaa ja mökkeilyä”
-
Uutiset 11.07.2026
Huh, mikä menopeli Samu Haberilla – todellinen katseenvangitsija! – Kuva!
-
Uutiset 10.07.2026
Arttu Wiskari osti kesäpaikan – laittoivat kunttaa pihaan!
-
Uutiset 08.07.2026
Tangomarkkinoiden voittaja valittu!
-
Uutiset 11.07.2026
Meiju Suvas rentoutuu mökillään – ”Tämä on voimamaisemani”
-
Uutiset 08.07.2026
Riitan elämä muuttui sekunneissa – onnettomuuskuvat pysäyttävät!
-
Uutiset 11.07.2026
Diandra julkkismiehen kainalossa! – ”Ihana kohtaaminen…”
-
Uutiset 10.07.2026
Arttu Wiskari osti kesäpaikan – laittoivat kunttaa pihaan!
Itseään esiintymistyöhön tyrkyttävän paineensietokyky osoittautui olemattomaksi. Autoihin nojailu näyttelyissä vielä onnistuu mutta sosiaalisissa tilanteissa olematton henkinen pääoma paljastuu. Hyvä että tuli jo tässä vaiheessa ettei alkanut kuvitella itselleen mitään merkittävämpää elämänuraa. Vesalan kerrostalomurjuun vaan YH:ksi.
Ne on kaikki tyhjäpäitä BB-talossa. Ei sinne normaalit edes yritä.
Häntä koipien välissä ja itku kurkussa karkuun, kun ei kantti kestä! Miten sulla muka polla kestäis julkisuuttakaan? Mee vaan kotiis itkemään – ja Pysy siellä!
Tia oli ainoo järkevä koko BB-talossa kun lähti. Toinen kilpailija sairaalaan. Pitäiskö tuotantotiimin katsoa peiliin ja pitkään? Sähköshokkeja, valvomista.. oksettavaa!
Miten tuollainen tyhjäpää edes pääsi BB-taloon?? No, onneksi karkasi, alkoi ahdistamaan sen jatkuva ulina ja vollotus kaikesta. Puhumattakaan huomionkerjuusta x(
no niin tässäkö on se bb-henna vol 2
Ei tullut Tiiasta jääkiekkoilijan vaimoa, tuskin edes yhden yön seuraa. Vartti julkisuudessa, vai oliko tyttö BB-talossa edes niin kauan, meni nyt hukkaan. 🙁
Tyhjäpää. Ei tule sääli – eikä ikävä.
mä en tajuu et miten ihmeessä kukaan pystyy murtautumaan bb-talosta ulos?
Kyllä on. Tiedoksi.
Jokohan Tia on matkalla Tohtori Jylhän klinikalle? Ja ens kuun Hymyssä näemme kuvat.
Hyvä kun lähdit pois! Tupa täynnä ihme jengiä….pari järkevämpää vain oli
Oliko tämä se wannabe-julkkis? Mitäs nyt sitten? Taisi mennä pohja koko elämältä ja sen tarkoitus.